Het nieuwe wedstrijdseizoen komt er met rasse schreden aan. Hoog tijd dus voor de wedstrijdrenners om hun wedstrijdvergunning aan te vragen bij Cycling Vlaanderen en het lidmaatschap in orde te brengen bij onze club.

Ook de recreanten (jeugd en volwassenen) kunnen hun lidmaatschap al in orde brengen. Zij hebben echter nog wat extra tijd tot de eerste activiteiten voor hen beginnen.

Je lidmaatschap bij ATB Kempen voor 2023 in orde brengen doe je via dit INSCHRIJVINGSFORMULIER.

Voor alle nieuwe wedstrijdrenners voor het seizoen 2023 wordt, voorafgaand aan het pasmoment, op zaterdag 12 november 2022 een infomoment georganiseerd waar uitleg wordt gegeven over de competitiewerking van ATB Kempen. Onder andere over de administratieve formaliteiten, de trainingen, de stages, het clubreglement, de wedstrijddagen, en dergelijke proberen we alle nodige informatie te geven.

Start van dit Infomoment: 18u00

Ook de reeds aangesloten wedstrijdrenners zijn welkom op dit infomoment !
Misschien zijn er intussen bepaalde zaken gewijzigd... maar bovenal zijn we bij hen geïnteresseerd naar hun ervaringen en staan we open voor ideeën en voorstellen om de wedstrijdwerking te verbeteren.

Om tijdig de kledij voor volgend seizoen geleverd te krijgen, zal je binnenkort via een bestelformulier het volledige assortiment van de clubkledij kunnen bestellen.

Om de nieuwe leden en de leden met een "nieuw" maatje de kans te geven de kledij van onze leverancier Bioracer te passen, organiseren we 2 pasmomenten tijdens het weekend van 12 en 13 november 2022.

Op zaterdag kan je in de kantine van ATB Kempen terecht van 19u00 tot 21u00 en op zondag kan je komen passen van 09u00 tot 12u00.

Ter afsluiting van het seizoen 2022 organiseren we naar aloude gewoonte opnieuw een eindhappening voor de jeugdrenners.

Alle jeugdrecreanten en wedstrijdrenners zijn samen met papa's, mama's, broertjes en zusjes uitgenodigd voor dit event op 3 december 2022. 

Op zaterdag 1 oktober werden op het parcours van ATB Kempen te Ravels de Flanders Kids series gereden. (jeugd t/m U15)
De dag erna op zondag 2 oktober werden op hetzelfde parcours De Flanders Mtb Series gereden. (vanaf U17)

Op beide dagen moest er in de eerste wedstrijd van de dag hélaas in de regen gestart worden. Gelukkig klaarde het daarna op en kwam zelfs de zon vanachter het wolkendek piepen. Met vele enthousiaste renners aan de start werd het een uitermate geslaagd sportief weekend waar er in heel wat reeksen nog op het scherpst van de snee gestreden werd voor de titel van Vlaams kampioen.

Een impressie van beide wedstrijddagen vind je terug op de websitepagina "FOTO'S waar onze huisfotograaf Geert honderden foto's plaatste.

Ook op Youtube kan je een indruk opdoen van deze organisatie.

Alle uitslagen zijn terug te vinden op de website van Cycling Vlaanderen.
Die van zaterdag hier en die van zondag hier.

 

LET OP: op 13 en 20 juli zal er GEEN woensdagtraining zijn voor de jeugd.

We zien de jeugdrenners graag weer terug op woensdag 27 juli.
Is de drang te groot kan je altijd vrij op ons parcours komen rijden met mama en/of papa.

Het weekend van 25 en 26 juni streek ATB-cross neer in Ravels.

Op zaterdag streden de mtb-ers van de lange adem om de prijzen in de 3-urenrace.
Klik hier voor de uitslagen van de 3-uren race op de website van ATB-cross.

De dag erna werden de wedstrijden van ATB cross verreden op het parcours van ATB Kempen.
Klik hier voor de uitslagen op de website van ATB-cross.

De oefenritten op donderdagavond blijkt opnieuw een succesformule.
Een 90-tal ingeschreven deelnemers verspreid over de verschillende reeksen komen zich wekelijks uitleven op ons parcours.

de uitslagen en het klassement vind je hier op onze website.

In de oefenritten op donderdag werden de eerste verschillen in het klassement gemaakt!!

Maar zullen de koplopers het ganse seizoen aan de leiding kunnen blijven?
Blijven de benen wel zo goed...
Je kan het op donderdagavond natuurlijk altijd komen bekijken...
of volgen in de klassementen.

de uitslagen en het klassement vind je hier op onze website.

Meisjes kunnen samen met vriendinnen kennis komen maken met de mountainbikesport in clubverband.
Op onze instapdagen vormen we namelijk afzonderlijke meisjesgroepen.
Daarna trainen onze meisjes op hun eigen niveau gewoon mee tussen de jongens.

Maar op geregelde tijden worden er ladies-only trainingen/activiteiten georganiseerd.

Voor de wedstrijdrensters organiseren we samen met Off-Road Club BMX2000 Dessel het ganse jaar door echte meisjestrainingen geleid door voormalig Belgisch kampioene Petra Mermans.

Labels Jeugdsportfonds 2022 - 2023

Sponsors

© website powered by Twizzit.com